Тешка сообраќајка на патот Тетово-Гостивар, има жртви

Loading...

Едно лице загина, а неколку се повредени во тешка сообраќајна несреќа што изутринава се случи на патот Тетово-Гостивар, објави Алсат.
Полициски екипи и истражен судија веќе се на местото на настанот, а подетални информации се очекуваат во текот на денов.

loading...