Тешка сообраќајка на Плетвар, превртени се камион и комбе (ВИДЕО)

Loading...

Тешка сообраќајна несреќа се случи претпладнево на магистралниот пат на превојот Плетвар. Според видеото кое го објави ТВ “Алсат“ превртени се камион и комбе.
Сѐ уште нема информации како се случила несреќата и дали има повредени.

loading...