ТикТок трикови за целосна преобразба на обичната маица со прерамки

Loading...

Ако ја сакате модата, големи се шансите да сакате да експериментирате со комбинациите. За среќа, сезоната лето 2021 носи нови трендови, но и трансформации на старите безвременски парчиња облека. Сигурно сте забележале дека во повеќето случаи, модните трендови ги диктира генерацијата Z, а најновиот тренд, сè поприсутен на TikTok, е преобразбата на обичната маица со прерамки.
Играјте си со прерамките

@kristinakacheeva1,2, or 3? #stylehacks #fashionhacks #styletips #hack #hacks #clothinghacks #girlhacks #girltips #fyp #foryou #styleideas #diy #diyhacks #diyfashion♬ like that slowed – ❥𝐯𝐡𝐬𝐛𝐮𝐧𝐧𝐲


Направете топ

@kristinakacheevaHave you tried this hack? #hack #fashionhacks #styletips #90saesthetic #hacks #stylehack #clothinghacks #diyhacks #girlhacks #girltips #diy #fyp♬ Unlock it (Lock It) [Jeff Prior Mix] – Charli XCX


Здолниште од маица

@kristinakacheevaTank Top Hack #stylehacks #lifehack #clothinghacks #girlhacks #diy #diyprojects #lookbook #styletips #diyfashion #hack #hacks #fashionhacks #girltips♬ original sound – Darius 💛


Откријте го грбот

@kristinakacheevaDIY Open-back Top #stylehacks #fashionhacks #lookbook #tipsandtricks #diyfashion #diyprojects #clothinghacks #hacks #hack #diy #diyhacks #girlhacks♬ deja vu – Olivia Rodrigo

loading...
Loading...