Тимчо Муцунски е заразен со КОРОНА ВИРУСОТ

Loading...

Тимчо Муцунски е заразен со КОРОНА ВИРУСОТ

Тимчо денеска објави: Пред малку добив резултат дека сум позитивен на COVID-19. Чувајте се и чувајте ги вашите семејства.

Вирусот воопшто не е наивен!

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...