Тијана Дапчевиќ го покажа домот – еден детаљ привлече големо внимание

Loading...

Тијана Дапчевиќ е постојано е на адреса Скопје – Белград каде што ги завршува своите професионални, но и приватни активности.
Имено, пред неколку недели, Тијана беше во Скопје каде што се снимаше серијата „Преспав“ во која таа ја има улогата на Германката Ула.
По завршувањето на снимањето, Дапчевиќ се врати во својот топол дом во Белград каде што живее со нејзиниот сопруг и синот Вук.


Досега на социјалните мрежи, Тијана откри само некои детали од нејзиниот дом. Така, неодамна покажа како изгледа опуштено во домашна атмосфера и го покажа дневниот простор.
Рустичниот шмек и позитивниот хаос како и музичките инстрименти се највпечатливите детали во нејзиниот дом.


По повод на новогодишните празници, пејачката повторно откри детали од нејзиниот дом и откри дека кај неа веќе владее новогодишна атмосфера.
Имено, Дапчевиќ покажа како се одмара во зимските денови, а во позадината на фотографијата се гледа накитената елка со разни лампиони и сијалички.

loading...
Loading...