Тијана Дапчевиќ ДРАСТИЧНО ОСЛАБЕ, па призна: „Никогаш не сум задоволна“

Провокативните стајлинзи се вистинска реткост за Тијана Дапчевиќ, а еднаш ги изненади сите при едно појавување, кога на снимањето дојде со длабоко деколте.
-Тоа е моментот, само кога ќе дојде жолтата минута, но не секогаш. Воопшто немав намера да го предизвикам тоа кај луѓето, но се облеков и си помислив: „Па, ова е супер“, па кога дојдов на снимањето сите останаа воодушевени. Бидејќи беше во „Никогаш не е доцна“, Жика ме праша каде сум тргнала така, но во позитивна смисла – изјави пејачката.
Колку и да се трудат да го доведат до совршенство својот физички изглед, жените секогаш си наоѓаат мана, а и Тијана не е исклучок.
– Никогаш не сум задоволна, но се трудам да бидам умерена во се, и во вежбањето и во исхраната – вели таа.
Не интересираше и дали физичкиот изглед и влијае самодовербата.
– Ги имам оние моменти кога треба да одам некаде каде што има многу луѓе, тогаш сум како тоа куче од социјалните мрежи што размислува што сега. Нема врска со самодоверба, има врска со замор – тврди Дапчевиќ.

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.