Тоа го немаа ниту Федерер ниту Надал! Енди Мареј го ,,спушти” Надал со зборовите за Ѓоковиќ: Новак? Неверојатно, впечатливо, брилијантно… (фото)

Пронајдете не на следниве мрежи: