Том Круз е во карантин поради опасност од КОРОНА ВИРУСОТ!

Loading...

Актерот Том Круз во Италија го снима седмото продолжение на филмот Невозможна мисија. Поради опасноста од коронавирусот кој забрзано се шири во Италија, актерот и неговата екипа се сместени во карантин, пишуваат странските медиуми.

За снимањето предвиден е престој од три недели во Венеција, но поради ширењето и опасноста од коронавирусот, целата екипа заврши во карантин, во кој ќе остане до 2 март.

Заради епидемијата на коронавирусот, која се шири низ Италија, целата екипа на филмот е сместена во изолација во раскошен хотел , пренесе „Jerusalem Post“.

ПОВЕЌЕ ЗА ВИРУСИТЕ на пулс24 ПРОЧИТАЈТЕ ТУКА!!!

Се за КОРОНА ВИРУСОТ на пулс24 ПРОЧИТАЈТЕ ТУКА

За ВАКЦИНИТЕ на пулс24 ПОВЕЌЕ ТЕКСТОВИ ТУКА!!!

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...