Тони Менкиновски од страствен подржувач на Заев до десна рака на Мицковски

Loading...

Тони Менкиновски од страствен подржувач на Заев до десна рака на Мицковски

Со овој текст сакаме само да потсетиме дека некои работи и не се такви како што изгледаат или се претставуваат.

Имено Менкиновски кој сега е десна рака не така одамна скоро на дневна основа споделуваше ставови и изјави на Заев и Шарената револуција.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...