Топ 10 филмови со најжешките сцени

5. Ким Бесинџер и Мики Рурк во „Девет и пол недели“

4. Анџелина Џоли и Антонио Бандерас во „Original Sin“

3. Натали Портман и Глен Клоус одблиску

2. Наоми Вотс и Лора Херинг во „Mulholland Drive“

1. Марибел Верду и Диего Луна во „И мајка ти исто така“

Бонус: Натали Портман и Мила Кунис во Black Swan

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.