Тошиќ дојде на настапот на Карлеуша! Исончан и дотеран, ја поддржа жената

Душко уживаше до крајот на настапот на Јелена
Душко Тошиќ беше синоќа, на настапот на неговата сопруга Јелена Карлеуша во Белград!
Славниот фудбалер пристигна на сплавот сам, дотеран максимално, потемнет, со малку раскопчана кошула.

Имајќи предвид дека тие веќе долго време не се видени заедно во јавноста, неговото доаѓање на нејзиниот настап предизвика бројни погледи и реакции од присутните.
Коментарите на нивните фанови веќе можеа да се прочитаат на социјалните мрежи во раните часови, кои напишаа дека ова е „шмекерски одговор за хејтерите“ кои шпекулираат дека овој пар се разделил и развел.


Да се потсетиме, Јелена и Душко последен пат беа видени, барем кога станува збор за она што беше достапно за јавноста, заедно во Истанбул, каде го поминаа Денот на вљубените во 2021 година.
Пред тоа, тие беа снимени заедно на прославата на неговиот роденден, 19 јануари 2021 година.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.