Тошо и Миле рекетари, урнебесна комедија од К-15

Додека е актуелизирана темата со рекетарство еве малце да се насмевнеме, тотално е вистинита приказнава и тоа што се случува во овој скеч.Немаме подетални информации за некогаш дали било вакво нешто изведено но доволно ви е јасно како функционираат работите посебно во Македонија жалосно е но тоа е вистината.Останува да ја кажеме вистината преку смеа:

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.