“ТОЈ СЕ ПЛАШИ ДА КОРИСТИ НУКЛЕАРНО ОРУЖЈЕ!“ – Володимир Зеленски со жестоки провокации кон Владимир Путин: “Повеќе личи на манекен отколку на претседател…“

Пронајдете не на следниве мрежи: