Третата сестра Родиќ целосно се промени: Има нова фризура, а провоцира и со облините во фустанче од латекс

Loading...

Наташа Родиќ, сестрата на Бојана Родиќ и Богдана Ражнатовиќ, објави похрабри фотографии отколку вообичаено и ги „запали“ социјалните мрежи.
Имено, Наташа неодамна го прослави својот 30-ти роденден, а сега објави фотографии од прославата каде се забележува дека ослабела.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Natasa Rodic (@miss.rodic)


Родиќ се одлучи за посмели варијанти и позираше во краток латекс фустан кој ги истакнуваше нејзините облини, додека на втората фотографија има долга руса коса – очигледно перика.
„Леле, ти гориш“, „премногу си убава“, „си се стопила“, се само некои од коментарите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Natasa Rodic (@miss.rodic)


Инаку, нејзината сестра Бојана го очекува своето прво дете со синот на пејачката Гоца Божиновска, Мирко Шијан, па практично само Наташа од сестрите остана без момче кое е син на позната пејачка.

loading...