Три хороскопски знаци кои најмногу се сакаат сами себе

Loading...

Три хороскопски знаци кои најмногу се сакаат сами себе

Иако е здраво да се сакате самите себе, кај некои хороскопски знаци таа љубов е малку поизразена отколку кај другите.

Од 12 знаци во зодијакот, три се издвојуваат како најголеми нарциси кои обично не се во состојба да сакаат некого повеќе од себеси. Еве за кои знаци станува збор:

Овен

Припадниците на овој знак обично себеси се сметаат за најпаметни, најпосебни и генерално подобри од останатите во се. Затоа и не се толку омилени во друштвото и обично имаат малку блиски пријатели, а нивната изразена нарцисоидност ги спречува во пронаоѓање на љубов.

Секогаш млади во душа, а сексот со нив е фантастичен – За кој хороскопски знак станува збор?

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...