Уапсен познат актер

Loading...

Американскиот актер Винс Вон е приведен во близина на Лос Анџелес поради возење во алкохолизирана состојба.
Актерот бил приведен при рутинска контрола на неговото возило, а освен за возењето во алкохолизирана состојба се товари за попречување во работата на полицајците и отпор при апсењето.

loading...