Убавата пејачка позира разголена и без шминка, а фановите воодушевени

Австралиската поп ѕвезда Кајли Миног на друштвените мрежи објави кадри од новиот видео спот снимен на Куба, каде што таа позира во долна облека и, иако е на прагот од шестата деценија од својот живот, и е без класична снимка, изгледа барем двојно помлада.– Немавме ниту светла, ниту екипа…

Ниту шминка. Режисерката Софи Милер ме убедуваше подолго време да настапам без шминка, но го сторивме тоа. Работата е завршена, изјави Миног.
Се работи за спотот за нејзината нова песна „Golden“

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.