Убавата стјуардеса пронајдена мртва во луксузен хотел- пред да и го откријат телото вработените откриле нешто вознемирувачко

Loading...

Руската стјуардеса Албина Мукаметзјанова (23) е пронајдена мртва во хотелска соба, пренесуваат руските медиуми.
Нејзиниот леш е пронајден во када полна со вода во хотелска соба во близина на меѓународниот аеродром Внуково во Москва.
Стјуардесата го користела хотелот помеѓу летовите, а рецепционерите велат дека таа неколку пати доаѓала со 25 годишно момче кое полицијата го именувала како Никита Е.
Семејството и пријателите не знаеле ништо за наводниот нејзин љубовник кој последен бил со неа пред насилното нејзино задавување.

 

View this post on Instagram

 

Лететь к своим мечтам?#будетвсекакяхочу

A post shared by ?Альбина? (@albinchic1996) on


Тие се сомневаат дека го запознала преку апликацијата за пронаоѓање парови, а како што пишуваат медиумите тие го продолжиле сместувањето за уште 24 часа по истекувањето, пред нејзиното момче излезе од хотелот, седне во такси и исчезне.

 

View this post on Instagram

 

??

A post shared by ?Альбина? (@albinchic1996) on

 

View this post on Instagram

 

Лететь к своим мечтам?#будетвсекакяхочу

A post shared by ?Альбина? (@albinchic1996) on


Телото на несреќната девојка подоцна го пронашле лица од хотелот со што се покажало дека таа е прво задавена па удавена во кадата со вода.

loading...