Убава на тета: Погледнете како изгледа внуката на Лепа Брена

Лепа Брена отсекогаш важи за една од најатрактивните пејачки од нашите простори, а малкумина знаат дека нејзината внука Мајда Стојановиќ неверојатно потсетува на неа.
Мајда е ќерка на сестрата на Брена, Факета. Еднаш Мајда откри дека луѓето често и приоѓаат и кажуваат дека изгледа како Брена, не знаејќи дека таа всушност е нејзина тетка.

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.