Убиена директорка на основно училиште и нејзиниот шофер од сопругот

Loading...

Убиена директорка на основно училиште и нејзиниот шофер од сопругот

Ако се суди според констелацијата станува збор за прељуба која љубоморниот сопруг не можел да ја надмине. Имено директорката на основното училиште Сава Шумановиќ во Ердевик во Србија, Бранислава Г. (49), е убиена денеска во просториите на училиштето заедно со Мирослав Б (56), кој бил нејзиниот шофер.

Подолу местото на несреќата (фото)

Мајката на Бранислава потврдила за медиумите дека ќерка и, сега веќе покојна, била во врска со шоферот и го оставила љубоморниот маж, кој бил секогаш агресивен и проблематичен.

Тој веднаш по убиството е уапсен од страна на полицијата.

Убиецот имал чудно хоби и го има во емисија. Истата подолу:

ПРОЧИТАЈТЕ И:

Вучиќ остро го нападна Пендаровски

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...