Убиство во Винковци, синот го убил татко си, а потоа и себеси

Синоќа имало убиство со огнено оружје во Винковци. Во 22:39 часот во полиција било пријавено дека во Винковци е убиен маж со огнено оружје. Полициски службеници на местото на настанот … Продолжи со читање Убиство во Винковци, синот го убил татко си, а потоа и себеси