Уживање со 6 вкусни ароми. Како? Одговорите се во текстот

Уживање со 6 вкусни ароми.

EPA VAPE најдоброто електронско наргиле од денес со промотивна цена од 450 денари за online продажба на нашиот инстаграм профил
Долго очекуваниот европски бренд на електронски цигари конечно и кај нас.
Со својот стил и елеганција, EPA VAPE делува луксузно и внесува уникатно задоволство на сетилата со 6 превкусни ароми, може да се носи насекаде и е супер практичен без досадни полнења и непријатен чад.
ЕПА Вејпот е електронско наргиле за пушење со претходно наполнета течност која се напојува од литиум-јонска батерија која продуцира деликатна и совршена мекост.
ЕПА Вејпот има 800 повлекувања и содржи 2% никотин со природен растителен глицерин и медицински вкус.
EPA VAPE не содржи штетни супстани како:

❌ВИТ со ацетат
❌Катран
❌Алуминиум
❌Хром
❌Железо
❌Олово
❌Арсен

EPA VAPE уникатни вкусови од:

✅Манго
✅Кока Кола
✅Малина и Лубеница
✅Ментол
✅Грозје
✅ Лубеница

Може да нарачате тука:

https://www.instagram.com/epavape.mk/

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.