Украден сеф со пари од обложувалница на Бит Пазар

Loading...

Рано утринава, околу четири часот по полноќ во скопската полиција била пријавена тешка кражба на подрачјето на Бит Пазар.
Според пријавата, насилно било влезено во спортска обложувалница и бил одземен сеф со пари.

loading...