Украинците објавија нови податоци: Убивме 33.800 руски војници

Последно објавено: Руски загуби според Генералштабот на вооружените сили на Украина.

Украинците објавија нови податоци: Убивме 33.800 руски војници
Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.