Украси исполнети со џин се најновиот хит во оваа празнична сезона

Украси односно топчиња исполнети со џин се идеја на една британска компанија и не се сомневаме дека ќе бидат вистински хит за претстојната сезона на празничните забави. Иако сме на повеќе од еден месец од божиќните и новогодишните празници, подготовките веќе започнаа.

Покрај тоа што се исполнети со џин, овие кул топчиња се украсени со свилени ленти кои ве оставаат без здив и совршено се вклопуваат во празничната атмосфера. Тие се направени од пластика, благодарение на што не можат да се скршат ако некој од нив случајно ви се лизне од рацете или од елката.


Покрај специфичниот и омилен вкус, привлечноста на течноста во овие топчиња станува сè поинтересна за клиентите. Декорациите изгледаат привлечно, а во исто време се многу практични кога жедни гости доаѓаат во вашиот дом за време на празниците!

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.