УЛТРА СЕ*СИ ИЗДАНИЕ НА ГОЦА ТРЖАН! ПЕЈАЧКА ОБЈАВИ ФОТКИ ТОПЛЕС

Пејачката Гоца Тржан последните денови од летото ги поминува на црногорското приморје со своите најблиски.

УЛТРА СЕ*СИ ИЗДАНИЕ НА ГОЦА ТРЖАН! ПЕЈАЧКА ОБЈАВИ ФОТКИ ТОПЛЕС

Бидејќи таа не е од оние дами кои секојдневно ги преплавуваат социјалните мрежи со фотографии, новите најави за костими за капење изненадија многумина.

Таа никогаш не се двоумела да го покаже своето тело како и лицето без шминка, а многу луѓе ја сакале поради тоа. Таа отсекогаш нагласувала дека негата на кожата е многу важна, па не е чудно што на крајот од петтата деценија изгледа совршено.

Таа ги почести своите фанови со сосема обична и спонтана фотографија од плажа, без никакви филтри и фотошоп и покажа дека и покрај популарноста и повеќедецениската кариера се однесува сосема нормално.

И дека лудо се забавува, во друштво на сопругот Раша, за што сведочат нивните авантури на брегот.

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.