УРАГАНКАТА СЕ СОБЛЕЧЕ НА ЕГЗОТИЧНА ПЛАЖА Ксенија Кнежевиќ никогаш попровокативна го покажа змиското тело

Loading...

Пејачката и членка на групата „Hurricane“, Ксенија Кнежевиќ редовно ги информира своите следбеници на социјалните мрежи за секој нејзин чекор. Нејзините најнови објави привлекоа големо внимание.
Имено, Ксенија во последните неколку дена ужива на одмор со своите колешки од групата, а сега објави и фотографи од луксузната локација.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ksenia (@ksenia.knezevic)


Ксенија позираше во бел костим за капење, а своето волшебно тело се обиде да го скрие со син огртач за плажа. Нејзината фотографија предизвика одлични коментари на Инстаграм.
„Како си така најубава?“, „Гориш“, „Совршена“, „Повеќе вакви слики, те молам“, се само некои од коментарите што може да ги прочитате под овој пост на Ксенија.

loading...