Утрински вежби кои ги согоруваат калориите како од шега: Седум минути пеколен домашен тренинг

Доколку планирате да ги затегнете мускулите и да се ослободите од масните наслаги на вашето тело, тогаш имате сериозна работа пред вас.
Ви предлагаме сет на вежби во траење од 7 минути кои можете да ги правите секаде.


Подгответе се за брзо темпо, а авторот на оваа програма препорачува овие вежби да ги правите наутро.
Ако сакате да имате извајано тело, почнете да вежбате!
Погледнете го планот за тренинг:

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.