Утрински оброк: Салата од морков и павлака

Loading...

Едноставна, брза и вкусна салата…
СОСТОЈКИ:
4 моркови
4 лажици павлака Пекабела
малку сол
НАЧИН НА ПОДГОТОВКА:
Морковите изрендајте ги на ситно и измешајте ги со павлака и посолете.
Добар апетит!

loading...