Уште еден доказ дека Цеца е најдобра баба: Малиот Жељко веќе ја гледа како Бога, додека таа се пофали што скапоцено му подарила

Loading...

Српската пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ на својот Инстаграм профил сподели фотографија од својот внук Жељко, а за само неколку минути собра над 40 илјади лајкови.
Пејачката овој пат покажа како изгледа креветот на нејзиниот внук, но и работите кои специјално се направени за него.
Имено Жељко спие на постела на која е извезена неговата прва буква Ж, додека на облеката има ангелски крила на грбот. Интересно е тоа што тој својата буква од името ја има и на капата која ја носеше додека го фотографираше Цеца.

Фановите веднаш започнаа да коментираат дека Жељко очигледно не е како сите други деца и дека за него се е посебно смислено и кроено, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

Ljubav moja…..💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

loading...