Уште еден доказ дека Цеца е најдобра баба: Малиот Жељко веќе ја гледа како Бога, додека таа се пофали што скапоцено му подарила

Српската пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ на својот Инстаграм профил сподели фотографија од својот внук Жељко, а за само неколку минути собра над 40 илјади лајкови.
Пејачката овој пат покажа како изгледа креветот на нејзиниот внук, но и работите кои специјално се направени за него.
Имено Жељко спие на постела на која е извезена неговата прва буква Ж, додека на облеката има ангелски крила на грбот. Интересно е тоа што тој својата буква од името ја има и на капата која ја носеше додека го фотографираше Цеца.

Фановите веднаш започнаа да коментираат дека Жељко очигледно не е како сите други деца и дека за него се е посебно смислено и кроено, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

Ljubav moja…..💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.