Уште само за дознам…

Loading...

Уште само да дознам… кој го претепа Миле Китич и кај исчезна шоферот на Шабан Шаулич и легнувам.

Расположени сте лајт, за зезање и смеење, повелете на линкот ВИЦОВИ ПУЛС24
Тоа ќе ви биде КВАЛИТЕТНО ЗАГУБЕНО ВРЕМЕ.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...