Фамозниот задник на Џеј Ло во крупен кадар додека се сонча на плажа

Loading...

Светски познатата актерка и пејачка Џенифер Лопез уште еднаш го покажа својот сексапил и телесната форма која ја има на 50 години.
За сите кои не знаат колку добро изгледа Џеј Ло, а се верува дека не постојат такви, музичката ѕвезда одново и одново воодушевува со своите објави. Овој пат, таа позирала пред своите 115 милиони следбеници на Инстаграм во бел костим за капење.

 

View this post on Instagram

 

No one likes a shady beach… 🌤 📷@lacarba

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on


Најпрво се снимала од никогаш поблизок агол, ставајќи акцент на своето тело, а потоа го снимила и совршеното лице. Пејачката имала собрана коса, едвај малку шминка, блескав тен, а за брчките да не зборуваме – нема ниту една.
“Засекогаш млада, боженствена и секогаш најпопуларна”, “Кралица која ги промени стандардите за сите жени ширум светот”, “Престани! Не можам”, “Сјаеш!”, се само дел од коментарите под видеото.

loading...