Фановите воодушевени: Цеца го промени изгледот

Loading...

Балканската мега ѕвезда Цеца направи драстична промена кога е во прашање нејзиниот имиџ и коса.
Имено долгата коса која и беше заштитен знак, пејачката ја скрати својата коса до рамената.
Новиот имиџ ги воодушеви фановите, а тие коментираат и како сега пејачката изгледа помладо.
Насмевката на нејзиното лице говори дека Цеца е задоволна од новиот изглед, а фотографиите со новата фризура прво ги објави нејзината ќерка Анастасија честитајќи и го денот на мајката.

loading...