Фановите во шок: Карлеуша се облече во мини здолниште

Loading...

Јелена Карлеуша денеска се појави на снимањето на полуфиналната емисија „Ѕвездите на гранд“, а пејачката во студиото се појави во несекојдневна креација од која фановите останаа со подотворени усти.
Имено пејачката носеше светло сино сако, црн топ и мини фустан на кои имаше апликација од која фановите останаа изненадени.


Се работи за животинска глава со отворена уста која се наоѓа кај меѓуножјето на пејачката, а освен тоа пејачката го покажа и стегнатиот стомак, погледнете.

loading...