Фановите подзинаа кога видоа што облече Северина среде јуни

Loading...

Пејачката Северина Којиќ од секогаш ги импресионирала своите фанови со својот изглед и имиџ, а овој пат таа ги изненади сите со комбинација која ја облече.
Имено пејачката облече необична комбинација која според многумина е зачудувачка за овој период од годината.
Станува збор за џемпер во розова боја, а во иста комбинација стави и розови очила за сонце.
Но она што сите го забележаа се плавите прамени кои се нов детаљ на нејзината коса, погледнете.

loading...