Фановите ја осудија веднаш: Еве каде отиде и што прави Анабела откако ја блокираше Луна на Инстаграм- буквално се препороди!

Loading...

Српската пејачка Анабела Атијас по завршувањето на реалното шоу „Задруга 3“ ги спакува куферите и заедно со сопругот Андреј и ќерките Нина и Бланкица отпатува на одмор.
Анабела реши сите проблеми со ќерката Луна Џогани да ги остави зад себе и да им се посвети на останатите две ќерки.


Сите заедно уживаат во Дубровник од каде објавија и фотографија во базен.
Фановите веднаш и порачаа дека таа не е вистинска мајка штом ја оставила својата прва ќерка и заминала на одмор сама.
Инаку за потсетување тие две во реалното шоу имаа секојдневни расправии, а по излегување од истото се блокираа и на Инстаграм.

loading...