Фантастичен ТикТок трик: Како вашата куќа да мириса убаво по чистењето со правосмукалка

Loading...

Секоја жена сака нејзиниот дом да мириса убаво и пријатно. По чистењето со правосмукалка, обично нема мирис во просторијата, но тоа веќе не мора да биде така. Ако сакате вашата куќа да мириса убаво, погледнете го овој фантастичен трик.
Отворете ја правосмукалката, извадете го филтерот и испрскаjте го со освежувач, а потоа повторно вратете го во правосмукалката.
Додека чистите, низ целиот дом ќе се шири свеж и пријатен мирис.

@marilyn2685#fyp #foryou #parati #lifehacks #cleaninghacks #cleaningtiktok #tiktokcleaning #homecleaning #hometips

♬ Kiss Me More (feat. SZA) – Doja Cat

loading...
Loading...