Фатална проститутка во садо-мазо издание за Плејбој

Loading...

Ешли Дупре е поранешна елитна проститутка, во чии услуги во луксузниот њујоршки бордел уживаше кремот на американското друштво.
Лепотицата, која на еден њујоршки гувернер го чинеше кариера, се разголи за Плејбој. Бринетата заблеска во помалку садо-мазо издание, покажувајќи ја својата магија пред камерата. Помеѓу нејзините клиенти беше и гувернерот Елиот Шпитцер и кога медиумите ги ископале овие информации, избувнал огромен скандал.
За време на истрагата утврдено е, дека гувернерот освен парично, услугите на Ешли ги плаќал и со скапоцена гардероба, накит и модни додатоци со потпис на Картије и Луи Вутон, како и одмори во луксузни места како Сен Тропе. Шпитцер поднел оставка, го изгубил угледот и ценетоста, а Ешли за сметка на се тоа стана позната. Се појавила на безброј насловни страници, се пробала и во светот на музиката, а моментално има секс-колумна во „Њуројк Пост“.
Инаку, на интернет кружи и видео снимката од претходната фотосесија за Плејбој на Ешли.
 Ешли Дупре е поранешна елитна проститутка, во чии услуги во луксузниот њујоршки борде

loading...
Loading...