Фатена жива, ова го снимивме на екранот на нејзиниот мобилен

Loading...
JK PROVALJENA! NIJE USPELA DA SAKRIJE TELEFON NI POSLE OGROMNOG SKANDALA: Karleuša obukla ZELENO, preozbiljna izašla iz kola, a ovo smo snimili na ekranu njenog MOBILNOG! (FOTO)
Јелена Карлеуша на снимање на емисија пристигна во длабоки скапоцени чизми со знак на долар и облечена во зелен фустан.
Пејачката со сериозен израз на лицето и темни очила излезе од автомобилот и не даваше изјави на новинарите. Молчејќи влезе во студиото, но пред да го направи тоа успеавме да видиме што држи во рака, пишува српски “Курир“

На екранот на нејзиниот мобилен телефон стои фотографијата на нејзиниот сопруг, Душко Тошиќ.

Колку Јелена се кае за тоа што се случи зборува и тоа што кога не е покрај Душко, барем го гледа на екранот на својот мобилен телефон.

Бидејќи аферата на Јелена и Врањеш поприма континентални димензии и има секојдневно нови информации, се за КАРЛЕУША ПРОЧИТАЈТЕ СЕГА И ТУКА
loading...