Ферги гордо го шета трудничкото стомаче

Loading...

38-годишната пејачка никогаш не изгледала подобро, ќе се согласат сите, бидејќи таа едноставно блика од среќа. Најверојатно и годи бременоста и одморот од постојани настапи.

Ферги важи за една од најзгодните во шоубизнисот, а покрај малото трудничко стомаче нема накачено многу килограми, па претпоставуваме по бременоста брзо ќе се врати на својата прекрасна фигура.
Таа е една од ретките од шоубизнисот која гордо и со насмевка на лицето им дозволила на папараците да ја фотографираат во текот на бременоста.
извор: kurir.mk38-годишната пејачка никогаш не изгледала подобро, ќе се согласат сите, бидејќи таа едноставно блика од среќа. Најверо

loading...
Loading...