Филипче: нови 72 случаи на КОРОНА ВИРУС во Македонија, вкупно сега се 555 заразени

Loading...

Филипче: нови 72 случаи на КОРОНА ВИРУС во Македонија, вкупно сега се 555 заразени.

На инфективна хоспитализирани се 74 лица, од кои 15 се со тешка состојба.

Проследете ја прес конференцијата.

Прочитајте уште и:

Македонија втора по смртност од коронавирус на Балканот

Забегано. Бегај ти Сотоно, ти КОРОНО – одржа телемолитва еден од најпознатите евангелисти во САД

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...