Филип Живојиновиќ објави „сочна“ фотографија од свадбата со Пријовиќ

Loading...

Синот на Лепа Брена Филип Живојиновиќ заедно со пејачката Александра Пријовиќ пред две недели го кажаа судбоносното „ДА“, а на свадбата присуствуваа 900 гости.
Филип долго време не се огласуваше на социјалните мрежи откако стапи во брак, но сега објави прва фотографија по свадбата.
Тој со емотивен коментар сподели „сочна“ фотографија од свадбата со Пријовиќ и ја наслови како „неразделни“, погледнете.

loading...