Филип Петровски во Струга – долу Преспанскиот договор и промената на името!

Loading...

Филип Петровски во Струга – долу Преспанскиот договор и промената на името!
Тезите на д-р Филип Петровски, интегрално. Погледајте. Некои велат убедливо најјакиот говор на собирот на ДПМНЕ вчера. А на собирот, приватната забава на Мицковски, со фингирани бројки и делегати, беше избрана, очекувано кандидатката предложена од професори членови на СДСМ и борд на СОРОС…

Во живо од Конвенцијата во Струга. Проследете ги тезите кои ги понудив а кои не беа прифатени, под чудни околности.

Gepostet von Filip T. Petrovski am Samstag, 16. Februar 2019

Повеќе за ставовите на д-р Филип Петровски ТУКА
Сајтот на д-р Филип Петровски ТУКА
Биографија на д-р Филип Петровски ТУКА

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...