Фолкерката покажа во каков луксуз живее: Стан од 200 000 евра, сè e во бело и кристално

Пејачката Дара Бубамара неодамна купи луксузен имот во родниот град Нови Сад, а честопати на социјалните мрежи објавува фотографии од нејзиниот дом.
Дара повеќе пати на Инстаграм покажа како изгледа нејзиниот дом, а интересните детали привлекоа посебно внимание.


Во дневната соба доминираат белата боја, модерен бел мебел, кристалните лустери, а цвеќињата, слатките и овошјето се неопходни на масата, како што може да се види на фотографијата.


Српските медиуми пренесоа дека пејачката дала 200.000 евра за овој стан во Нови Сад, каде што сега живее.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.