Фотографија после „односи“ на Роналдо и Георгина? Сите коментираат еден детаљ

Кристијано Роналдо после напорната сезона одмара со својата поубава половина и семејство, а дека ужива во љубовта со Георгина Родригез можете да видите од фотографијата која таа ја објави на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

Dulces sueños mi lindo ❤️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on


Тие цесто објавуват интимни фотографии, а овој пат отидоа и чекор подалеку. Поточно, фотграфијата ја објави токмо Георгина и тоа дирекно од спалната соба.
Многу веруваат дека тоа била фотографија после секс, затоа што таа е во секси маичка при што ги истакнала и огромните гради.

 

View this post on Instagram

 

Paz e amor ?

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.