Фото: Бијонсе слета во Белград

Поп ѕвездата Бијонсе вчера слета на аеродромот Никола Тесла во Белград .

Пејачката која во понеделник во Комбанк арената ќе ја започне светската турнеја The Mrs. Carter Show ја дочекаа 4 автомобили и големо полициско обезбедување, а како што пишува срскиот портал  Блиц, веднаш по слетувањето била во Арена, каде по прв пат одржала проба за концертот на големата сцена.

На организацијата работат повеќе од 100 луѓе . Најверојатно ќе има само 2 проби, а  пејачката  планира Белград да го напушти да во вторник од каде оди за Загреб. Ветува големо шоу,па останува да видиме како ќе помине.Поп ѕвездата Бијонсе вчера слета на аеродромот Никола Тесла во Белград .

Пронајдете не на следниве мрежи: