Фото: Ева Херцигова гола позира во базен

Loading...

Ева Херцигова го најави своето враќање на модните писти. Таа ги објави своите нови фотографии, на кои во провокативно издание позира гола во базен.
Имено, таа својата кариера ја започна во 1989 година, а светска слава стекна пет години подоцна.  Во продолжение погледнете ги новите фотографии.
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.
 

 
Ева Херцигова го најави своето враќање на модните писти. Таа ги објави своите нови фотографии, на кои во провокативно

loading...