Фото: Како изгледа Џенифер Лопез без шминка и фризура?

Loading...

Секогаш дотерани и максимално спремена Џенифер Лопез ретко кога може да се види во кежуал издание. Со огледн на настапите и јавните случувања секогаш ги избира комбинациите кои ја истакнуваат нејзината совршено заоблена фигура, да се види секси латино американката во прошетка низ градот во обично издание и во друштво на најмалите членови од нејзиното семејство е права реткост.

Без фризура, со разбушавено опавче, без грам шминка на лицето, пејачката и актерка денот го помина во улога на мајка. Така своето слободно време им го посвети на близнаците Макс и Емма кој ги однесе на шопинг.

Облечена вообични фармерки и бела обична маица под која се гледа неонскиот градник Џенифер изгледа како сосема обична жена од улицата, но и во такво обично издание нејзината убавина како и популарната совршена фигура не можат да останат незабележано.
Секогаш дотерани и максимално спремена Џенифер Лопез ретко кога може да се види во кежуал издание. Со огледн на настап

loading...