Фото: Како Џастин Бибер го прослави својот роденден?

Loading...

Поп пејачот кој својот успех го постигна со песната Baby синиќа го прослави својот  19 роденден во Бирминген, во Англија , а после настапот завршил во еден од ноќните клубови , до три наутро.  Ноќта ја поминал во друштво на Elle-Paige Roberts-Clarke, за која британските медиуми тврдат дека му е нова девојка.

После лудата забава, Бибер се вратил во хотелот, без  маица иако надвор било многу ладно. Најверојатно сакал да ги импресионира младите дами со своите стомачни мускули и новите тетоважи.Поп пејачот кој својот успех го постигна со песната Baby синиќа го прослави својот  19 роденден во Бирминген, во

loading...