Фото: Камерон Дијаз се соблече за „Интервју“

Loading...

Камерон Дијаз, позната холивидска актерка која минатата година наполни 40 години речиси целосно разголена се појави во новото издание на руското издание на списанието „Интервју“. Незините години воопшто не и се пречка да го истакне својот секапил и совршено обликуваното тело.

Таа исто така додала дека „на 40 години се чуствува подобро, отколку на 25“.
 

 Извор:kurir.mkКамерон Дијаз, позната холивидска актерка која минатата година наполни 40 години речиси целосно разголена се појави во новото издание на руското из

loading...